Epidemia nie zamyka ludzkich serc ?

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Dobiega końca kolejna akcja charytatywna z cyklu “Gramy dla…”, organizowana przez pilską Spółkę Tarpil. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację Agatki Koc.

Kim jest Agatka? Dziewczynka wskutek wylewu, którego doznała w 7 dobie życia ma obniżone napięcie mięśniowe i padaczkę. Przez wieloletnie rehabilitacje rodzicom Agatki i jej samej udało poczynić się wielkie postępy w poruszaniu. Dziewczynka przeszła też kilka operacji bioder, nóg i stóp. Po tych zabiegach będzie mogła się sprawniej poruszać. Jednak aby tak się stało, musi być systematycznie i długotrwale rehabilitowana.  Niestety koszty takich zabiegów są kolosalne.  Dlatego spółka Tarpil zaapelowała do ludzi o wielkich sercach, by wsparli leczenie dziewczynki.

– Ze zrozumiałych względów akcja ta musiała być inna od poprzednich i rozgrywała się głównie na stronach internetowych. Nie zniechęciło to jednak darczyńców, dzięki którym specjalne konto systematycznie rosło – mówi Agnieszka Woźna-Pyszewska, koordynator akcji.

Jaka kwota tym razem będzie na czeku, no i ile kilogramów nakrętek zebrano?  Tego dowiemy się niebawem.

 Podsumowanie akcji zaplanowano na 08.06.2020 o godz. 10°° w siedzibie Tarpil Sp. z o.o. przy ul. Rynkowej.

(Red.)
Fot. zlotowiankahelp.pl