Gościem specjalnym Pikniku będzie… pasjonat nocnego nieba!

Edukacja kraj Najnowsze Piła Wydarzenia

Przed nami IX PIKNIK TECHNICZNY organizowany przez kierunki inżynierskie Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile.

Podczas Pikniku, nauczyciele akademiccy oraz studenci, zaprezentują w ciekawy i przystępny sposób prawa, którymi rządzi się świat fizyki, chemii, elektrotechniki, mechaniki, transportu oraz budownictwa.
Uczelnia zaprasza również do uczestnictwach w pokazach przygotowanych przez firmy współpracujące z ANS w Pile. Będą to m.in.: SIGNIFY, GWDA, PURINOVA, HYDRO, JENOX Akumulatory, MZK.Gościem specjalnym Pikniku będzie KAROL WÓJCICKI – pasjonat nocnego nieba, popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny. Twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage „Z głową w gwiazdach”, zdobywca wielu nagród.
Spotkanie z gościem Pikniku, odbędzie się o 13.00 w Auditorium Maximum Uczelni.

IX PIKNIK TECHNICZNY odbędzie się 20 października (czwartek), od godz. 10.00 do 14.00, na terenie kampusu ANS, przy ul. Podchorążych 10.

Modyfikowany na bieżąco program wydarzenia, znajduje się na stronie www.ans.pila.pl do odwiedzania której serdecznie zapraszamy.

Aleksandra Fabiszak
Kierownik Działu Rektora
Rzecznik prasowy
Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile