Gramy dla Gabrysi

Najnowsze Piła Regiony Wydarzenia
W sobotę 3 czerwca na targowisku miejskim przy ul. Rynkowej w Pile odbył się finał imprezy charytatywnej z cyklu „Gramy dla ..”. Tym razem graliśmy dla Gabrysi, która od urodzenia boryka się z wieloma chorobami. W trakcie imprezy można było zakupić domowe wypieki, wylicytować  vouchery, książki, zabawki, posłuchać dobrej muzyki.
Dla dzieci przygotowaliśmy malowanie twarzy i robienie figurek z balonów. Dla najmłodszych spółka Tarpil przygotowała konkurs plastyczny pt. „ Moje wakacje”. Muzycznym akcentem był występ wokalny młodych artystów z Muzostacji oraz młodzieży z Centrum Kształcenia „Nauka”. Można było także zobaczyć pokaz sztuk walki w wykonaniu sportowców z BLACK BIRDS Muaytai – Kickboxing. Imprezę prowadził Szymon Przybylski czyli DJ TIMEK.
Przez cały czas imprezy odbywała się zbiórka pieniędzy do puszek, w trakcie której zebrano 3.476,50 złotych. Ogółem w akcji „Gramy dla Gabrysi” to jest w aukcjach internetowych i zbiórce do puszek udało się zebrać kwotę 19.440,50 złotych oraz ok. 550 kg plastikowych nakrętek. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i zaangażowani szerokiego grona ludzi  o otwartym sercu, którym Gabrysia oraz Spółka Tarpil bardzo dziękują.
Joanna Przybył