Jurek Owsiak zmienił zdanie. Będzie szefem WOŚP!

Najnowsze Wydarzenia

Na tę wiadomość czekały miliony Polaków. Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy o   akcji “Murem za Owsiakiem”, tymczasem szef fundacji WOŚP po pogrzebie Pawła Adamowicza nagrał film, w którym oświadczył, że nadal będzie prezesem Fundacji. I zaapelował: -Wracamy do roboty! 

Dziś po pogrzebie Pawła Adamowicza Jurek Owsiak nagrał wideo. Zwraca się w nim m.in. do tragicznie zmarłego Prezydenta Gdańska.

-Paweł, przywiozłem Twoje rozliczenie za 27. Finał  Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy.  5 613, 11 zł.  To ogromna kwota Paweł. Bedzimey mogli za to duzo rzeczy kupić .  Zostawię to twoim ludziom, abyś to rozliczenie znalazł na swoim biurku – zaczął.

Na zakończenie  nagrania Jurek Owsiak wyznał, że wraca stanowisko prezesa Fundacji WOŚP.

Tak Paweł, bierzemy się za robotę, wracam do roboty, powiem krótko: tak, będę grał z Orkiestrą. Tak, będę prezesem fundacji. Dlatego, że zobaczyłem co się dzieje tutaj obok. Mam nadzieję, ze miliony Polaków weźmie sobie do serca to, żeby każdej nienawiści powiedzieć: nie! Chapeau bas drodzy państwo, bądźcie z nami. Do końca świata i jeden dzień dłużej. Dziękuję bardzo.Wracamy do roboty!

Moje dwa słowa do Prezydenta Pawła Adamowicza

Moje dwa słowa do Prezydenta Pawła Adamowicza.

Opublikowany przez Jurek Owsiak Sobota, 19 stycznia 2019

(Red.)

 Za pudelek.pl