Muzyczny weekend w Trzciance

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia
Weekend pełen wydarzeń w ramach „Dni Trzcianki” już za nami. W sobotę, 28 maja w Centrum Integracji Społecznej było iście muzycznie. Orkiestra Dęta oraz Vocal Squad działające przy BPiCK zabrały widownię w muzyczną wyprawę przez dźwięki.
Hity artystów takich jak Abba, Michael Jackson czy Bajm brzmiały wyjątkowo w wykonaniu naszych trzcianeckich muzyków i koncert „Będzie lepszy dzień”, sprawił, że ta deszczowa sobota była naprawdę przyjemna. Wieczorem, w bluesowo-rockowym klimacie, sceną rządził HeavyLites – pilski zespół z wyjątkowo charakterną wokalistką, którzy rozkołysali publiczność, zapraszając ją do tańca.
W niedzielę zaś mieszkańcy Trzcianki mieli możliwość obejrzenia stuningowanych samochodów w ramach pokazu Supra Workshop.
Ryk silników przyciągnął na Plac Pocztowy wielu fanów motoryzacji, tych starszych jak i tych młodszych. Wieczorem w Centrum Integracji Społecznej odbył się koncert zespołu „Pączki w Tłuszczu”, którego wokalistą jest znany aktor i celebryta Tomasz Karolak. Covery największych przebojów w rockowej wersji sprawiły, że zebrana trzcianecka publiczność bawiła się wyśmienicie.
źródło: Urząd Miejski Trzcianki
Referat Promocji, Kultury i Sportu.