Nowy wóz strażacki

Inwestycje Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia
POWIAT PILSKI. OSP Róża Wielka ma nowy wóz strażacki – a jego oficjalne przekazanie z Państwowej Straży Pożarnej w Pile odbyło się w niedzielę (13.03) przy remizie w Róży Wielkiej. Od teraz wszystkie jednostki OSP w Gminie Szydłowo dysponują nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu nie musimy się bać o swoje bezpieczeństwo.
Na uroczystości obecne były takie osobistości jak Marta Kubiak – Poseł na Sejm RP, Marcin Porzucek – Poseł na Sejm RP, Krzysztof Czarnecki – Poseł na Sejm RP, Adam Bogrycewicz – Radny Sejmiku Wielkopolskiego oraz Jarosław Kołak – Komendant Powiatowy PSP w Pile.
W uroczystości przekazania oraz poświęcenia pojazdu pożarniczego udział wzięli: Krzysztof Fojt – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP wraz z Tomaszem Marcem – Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Szydłowie oraz Grzegorzem Orłowskim – Komendantem Gminnym ZOSP RP w Szydłowie.
Gminę Szydłowo reprezentowali z kolei Wójt Tobiasz Wiesiołek, Elżbieta Kliber – Przewodnicząca Rady Gminy Szydłowo oraz Iwona Kwaśniak – Radna z okręgu i sołtys Róży Wielkiej w jednej osobie.
Dziękujemy wszystkim druhnom i druhom oraz mieszkańcom, którzy zjawili się na uroczystości.