Oliwia z szansą na miss

Chodzież Inwestycje Najnowsze Wydarzenia

CHODZIEŻ. Dziewczyna z Chodzieży zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego. Oliwia Witucka zaprezentuje się pośród 38. najpiękniejszych dziewczyn naszego województwa, które zdecydowały się pokazać swe wdzięki, jurorom i publiczności. Finał tej imprezy odbędzie się w styczniu przyszłego roku w Poznaniu. Dziś prezentujemy rozmowę z naszą kandydatką.

 

Dlaczego zdecydowałaś się wystąpić w konkursie piękności?

Moja decyzja wzięcia udziału w konkursie piękności była dość spontaniczna. Od dłuższego czasu namawiali mnie do tego znajomi i rodzina, więc stwierdziłam, że warto spróbować.

 

Czy brałaś już udział w takich konkursach? Może innych? Z jakim skutkiem?

Nie, nigdy nie brałam udziału w takich konkursach. Udzielałam się jednak jako modelka makijażowa oraz pare razy szłam w pokazach, np. dla 4F.

 

Jak wygląda konkurs Miss Wlkp? Jaka jest rekrutacja, przebieg?

Konkurs miss Wielkopolski zaczął się od zgłoszenia w którym trzeba było odpowiedzieć na pare pytań, podać swoje wymiary oraz umieścić zdjęcia, na podstawie tego wybierali dziewczyny do półfinału. Później była sesja półfinałowa w Poznaniu, a następnie ostateczna gala, która odbyła się 14 listopada, na której trzeba było się zaprezentować w stroju kąpielowym oraz spodniach i białej bluzce, na podstawie tego wybrane zostały dziewczyny do finału.

Kto ocenia i jakie są kryteria oceny?

Oceniały nas dziewczyny, które w poprzednich latach zostały Miss, oraz parę osób które były do tego wskazane. Kryteria oceny nie były nam podawane.

 

Jaka panuje atmosfera podczas konkursu? Czy to duży stres? Pomagacie sobie? A może jest zawiść?

Atmosfera panująca podczas konkursu była dla mnie naprawdę miłym zaskoczeniem. Dziewczyny bardzo się wspierały i wydaje mi się, że dzięki takiej atmosferze stres był niewielki. Nie spotkałam się z żadną zawiścią ze strony dziewczyn.

 

Jak traktują Was organizatorzy i jurorzy?

Organizatorzy i jurorzy również są ogromnym wsparciem. Wprowadzają taką atmosferę, aby każda dziewczyna czuła się komfortowo.

 

Jaką lubisz modę, styl ubierania się, makijażu?

Mój styl zależy od dnia, jak i czasu który mogę przeznaczyć na ubiór, jednak zazwyczaj stawiam na wygodę. Makijaż który nosze na co dzień jest bardzo delikatny, czasami nawet wcale go nie nakładam, tak czuje się najwygodniej.

 

Jesteś dziewczyną przedsiębiorczą i z charakterem, czy może romantyczką i marzycielką?

Bardziej bym powiedziała, że jestem dziewczyną przedsiębiorczą i z charakterem, chociaż czasami potrafię być romantyczna. Dużo nad sobą pracuję i dążę do postawionych sobie celów.

 

Jakie są Twoje inne zainteresowania, pasje, hobby?

 

Jednym z moich zainteresowań jest fitness. W wolnych chwilach bardzo lubię śpiewać oraz mam ogromne zamiłowanie do królików, sama jestem posiadaczką dwóch zwierzątek.

Czy rodzina, przyjaciele, znajomi wspierają Cię w konkursie?

Jedną z osób która mnie najbardziej namówiła to był mój tata, który wspiera mnie najbardziej, zresztą we wszystkim mam od niego ogromne wsparcie. Cała rodzina bardzo mi kibicuje. Moi znajomi, jak i chłopak, ogromnie mnie wspierają i trzymają kciuki.

Kim chciałabyś zostać w przyszłości? Znaną modelką, aktorką, piosenkarką?

Odkąd byłam mała, marzyłam o tym, aby zostać modelką, jednak co będzie dalej to czas pokaże.

 

Jeśli wygrasz Miss WLKP, to co dalej?

 

Jeśli udałoby mi się wygrać miss Wielkopolski to na pewno byłabym bardzo dumna z samej siebie i myślę że brnęłabym dalej w modeling.

 

Edytor