Pani Poseł w terenie!

Najnowsze Polityka Wydarzenia
Mówi Marta Kubiak, Poseł na Sejm RP: – Czas na krótką relację z moich ostatnich działań, podejmowanych w okręgu. To dla mnie wyjątkowe, że mogę widzieć jak dzieje się wiele dobrego w naszym lokalnym środowisku.
Na Facebooku Poseł Marty Kubiak, czytamy: Ja wiem, że zaraz znajdzie się ktoś, kto zacznie pisać o inflacji, drogim paliwie i surowcach. Wiem, że są to kluczowe sprawy dla nas wszystkich, wiem, jak bardzo utrudniają nam życie. Jako rząd Prawo i Sprawiedliwość, wierzę, że uporamy się ze wszystkimi trudnościami. Zwłaszcza, że kryzys dotyka teraz całego świata.
Niemniej chcę zwrócić uwagę w tym wpisie, na nasze Małe Ojczyzny i wiele pięknych zmian jakie teraz się w nich dzieją.
Poseł Marta Kubiak relacjonuje swoje ostatnie wizyty w terenie:
🔸OSP Lipa Nowoczesny samochód GBA to nowy nabytek jednostki. Zastąpi on wysłużonego Stara 266 z 1982 roku, który dotąd służył druhom jednostki należącej do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego. Nowy pojazd oznacza większe bezpieczeństwo, możliwość sprawniejszego dotarcia do miejsca zdarzenia. Zasłużyliście drodzy druhowie!
🔹Miasto Pniewy to miejsce, które odwiedzałam ostatnio dwukrotnie. Wizytowałam drogi, na które przyznane zostały środki w ramach #PolskiŁad. Również uczestniczyłam w Dniach Pniew. Dziękuję za wspólny czas Jarosławowi Przewoźnemu Burmistrzowi Pniew.
🔸Ostroróg to miejsce, w którym powstanie niebawem nowa strażnica OSP w ramach środków z Polskiego Ładu. To ważne miejsce będzie służyło nie tylko w celach bezpieczeństwa ale też może stać się jednym z ważniejszych punktów w całej gminie.
🔹W gminie Duszniki wspólnie z Beatą Hanyżak – Starostą Szamotulskim i Romanem Bogusiem – Wójtem Gminy wizytowałam miejsce kolejnej przyszłej inwestycji, którą jest modernizacja stadionu.
🔸W Poznaniu spotkałam się z Bogdanem Flemingiem dyrektorem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Poruszaliśmy m.in. tematy związane z wojną na Ukrainie, problemami rolników i nie tylko. Dziękuję za wspólny czas.