Piątka na piątkę, czyli…

Biznes Inwestycje kraj Najnowsze Rolnictwo Środowisko Wydarzenia

Kärcher na targach techniki komunalnej EKOTECH: Już 23 lutego ruszają XXII Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2022. Kärcher zaprezentuje podczas imprezy targowej pięć maszyn dla branży komunalnej i szeroko rozumianego przemysłu.

Prezentowane maszyny są bardzo różnorodne i z pewnością każdy klient znajdzie dopasowane do swych potrzeb i wyzwań, z jakimi się mierzy, urządzenie. Największą maszyną, będzie MCM 600. Jest to wyjątkowe urządzenie, polecane zarówno do zastosowań komunalnych, jak i do zamiatania w szeroko pojętym przemyśle, w tym w przemyśle wydobywczym. MCM 600 to klasa sama w sobie. Nieistotne, czy ma dbać o teren w mieście czy na przedmieściu, czy też o zakład przemysłowy, jak choćby: odlewnie, cementownie czy kopalnie. Wszędzie jest doskonale pozamiatane, gdy ona tam pracuje. Mechaniczno-podciśnieniowy system zbierający oraz innowacyjny system filtrujący to jej cechy rozpoznawcze. MC 250 to kolejne urządzenie, które zachwyca skutecznością i wydajnością pracy. Jak wszystkie komunalne zamiatarki firmy Kärcher, MC 250 łączy kompaktowe wymiary z wysoką jakością i wydajnym, przyjaznym dla środowiska napędem. Dzięki dużej prędkości jazdy do 60 km/h, hydropneumatycznemu zawieszeniu i szybkiemu dostępowi do wszystkich elementów serwisowych, MC 250 jest zawsze gotowe do wydajnej, oszczędnej i komfortowej pracy. Zamiatarka miejska MC 130 to nasza kolejna propozycja. Zamiatarka ta dzięki szerokiej gamie dostępnych akcesoriów dodatkowych może pełnić rolę wielosezonowego pojazdu komunalnego, przycinać żywopłoty oraz myć ulice, dbać o zieleń w mieście, usuwać chwasty. Jest ona doskonałym narzędziem dla samorządów terytorialnych, firm świadczących usługi komunalne i utrzymania zieleni  oraz zarządzających nieruchomościami. MIC 35 to wielosezonowy nośnik narzędzi, który także zaprezentuje się na targach. Na co dzień posłuży jako lekka i zwrotna zamiatarka chodnikowa, zimą sprawnie odśnieży i posypie nawierzchnie, latem poradzi sobie z koszeniem i zbieraniem trawy. Potrafi także myć i szorować, więc sprawdza się tam, gdzie w mieście są przestrzenie reprezentacyjne, które powinny lśnić czystością. To urządzenie bez trudu zapewni taki efekt. MC 50 to ostatnia nasza propozycja.  Zwinna, komfortowa i gotowa do pracy cały rok. To rozwiązanie idealne dla dbałości o czystość w nowoczesnym mieście. Bogata gama akcesoriów sprawia, że maszyna ta ma bardzo szerokie – całoroczne spektrum zastosowań.

O firmie Kärcher

Od samego początku swojego istnienia firma Kärcher charakteryzuje się pomysłowością i innowacyjnym myśleniem. Firma została założona w 1935 roku przez wynalazcę Alfreda Kärcher, który rozpoczął produkcję i sprzedaż produktów opartych o własne, pionierskie pomysły. Szeroka gama urządzeń naszej marki pozwoli na dobranie odpowiedniego rozwiązania dla różnorodnych wymagań klientów w branży komunalnej.

Firma Kärcher oferuje bogaty wybór rozwiązań. Między innymi solidne zamiatarki miejskie oraz nośniki narzędzi. Maszyny te są niezawodne i mają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Warto poznać ich zalety, by profesjonalnie dbać o czystość i porządek branży komunalnej.

  • https://biuro.mediacontact.pl