Pierwszy urodzinowy dzień VIVO!Piła za nami

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Wczoraj na urodziny do VIVO! Piła przyjechał Blowek, czyli Karol Gązwa. Od godziny 16:00  na scenie artysta przywitał Fanów i podzielił się wiedzą na temat tego jak zostać youtuberem, a także zdradził tajniki YouTube?a. Była okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, jak również do otrzymania autografu. Uwaga! Mamy informacje, że dla tych którym ze względu na tłumy nie udało się zdobyć autografu (mimo, że Blowek starał się jak tylko mógł) czeka 25 zdjęć z autografem artysty do wygrania na Facebooku VIVO! Piła.

 

 A dzisiaj wVivo! Piła pojawi się Danny Ferreri. Od godziny 14:00 na scenie przeprowadzone zostaną liczne rozmowy oraz warsztaty reżyserskie z artystą. Odbędzie się również sesja autografów i pamiątkowych zdjęć i mega atrakcje.

 

 

 

 A także już o godzinie 17:00 finał Wielkiej Loterii Urodzinowej, w której nagrodą główną są trzy vouchery o wartości 10 tysięcy złotych do realizacji w biurze podróży Itaka. Finałem 4. Urodzin Vivo! Piła będzie poczęstunek urodzinowym tortem! W skrócie – będzie się działo!

 

link:

https://youtu.be/cHCJ0EA33dE

Przemysław Tyler

 Wasze Media również od wczoraj goszczą na urodzinach  VIVO! Piła. Rozmawialiśmy  z Blowkiem, a wywiad z nim ukaże się w najbliższym wydaniu WM, tj. 9 listopada. Już dzisiaj zapraszamy na tę ciekawą rozmowę. 

A póki co załączmy też kilka naszych fotek.

Red.