Pilanie na Mikołajkowym Turnieju Kickboxingu

Najnowsze Sport Wydarzenia

W Obrowie odbył się coroczny ogólnopolski Mikołajkowy turniej kadetów w Kickboxingu zorganizowany przez? klub? A&W Team Obrowo.

W zawodach wzięli udział zawodnicy pilskich Sportów Walki. Pilski klub wystawił tym razem skład mniej doświadczony ale zawody pokazały, że młodsi koledzy takich zawodników jak choćby Dawid Siek już niedługo będą walczyli o najwyższe laury w kraju i za granicą!
1 miejsce i złoty medal zdobyła Klaudia Król kadet młodszy 42 kg. W tej samej kategorii na 3 stopniu podium stanęła Anita Leniec.
W kategorii do 52 kg kadetów starszych brązowe medale wywalczyli Maciej Różyło i Kordian Romel.
Również 3 miejsce i brązowy medal wywalczył Marek Świnoga (sekcja Drawsko) kadet starszy 47 kg.
Poza podium zawody zakończył kolejny debiutant Kacper Ogrodnik kadet młodszy 42 kg.
Ostatni z pilskich zawodników Błażej Król stoczył dobry pokazowy pojedynek z zawodnikiem gospodarzy.