Poczęty i Usewicz – stand up na Barce

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Jakub Poczęty i Damian “Viking” Usewicz wystąpią w klubie Barka. Niezapomniany wieczór komediowy z udziałem obu stand-uperów już 10 września.

Jakub Poczęty
Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.
Jakub wystąpi z najnowszym programem pt. “Zmieńcie mi planszę” w którym opowie o dzieciach, social mediach, związkach. Dowiesz się gdzie i kiedy się nie zaręczać, co robi z człowieka uzależnienie od Facebooka, i co myśli pijany chomik ??


Damian “Viking” Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie. Tym razem wystąpi z najnowszym programem “Życie 3.0”, w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Bilety w cenie:
25 zł przedsprzedaż
35 zł w dniu wydarzenie
Bilety do kupienia online tutaj:
https://ticketos.pl/event/3451

PODCZAS WYDARZENIE OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ NAGRYWANIA/STREAMOWANIA AUDIO / WIDEO

  • Wydarzenie dla ludzi pełnoletnich
  • Zakup biletu nie upoważnia do przeszkadzania występującym. Osoby takie zostaną wyproszone z wydarzenia bez możliwości ubiegania się o zwrot za bilet
    Zasady związane z pandemią:
  • Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
  • Uczestnicy zobowiązani są do utrzymania przynajmnie 1,5mtr odstępu od siebie (chyba, że są rodziną i/lub zamieszkują wspólnie)
  • Uczestnicząc w wydarzeniu oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną oraz nie przebywasz na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

10 września 2020 (czartek)
KLUB Muzyczny BARKA ul. Wodna Piła
19:00 (otwarcie Klubu)
20:00 (około) start STAND UP

(Red.)