Pokaz nadludzkiej siły w wykonaniu zawodowców

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia
17 lipca zapraszam mieszkańców na Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile na widowiskowy Pojedynek Gigantów Strongman z udziałem czołowych polskich zawodników. Wystąpią medaliści mistrzostw świata, Europy oraz Polski.
W programie zawodów wiele popularnych konkurencji, podczas których będziemy mogli podziwiać niewiarygodną siłę i technikę zawodników oraz im kibicować.
Zobaczymy m.in. Spacer Farmera – czyli noszenie tzw. walizek o ciężarze 140 kg każda. Siłacze zmierzą się także w konkurencji YOK – zwanej Spacerem Buszmena, podczas którego będą dźwigać na ramionach ciężar o wadze 400 kg.
Konkurencji będzie jednak o wiele więcej. Na pewno nie zabraknie dobrej zabawy. O oprawę muzyczną imprezy zadbają DJ Max i niezawodny Belgram – Krzysztof Belak.
Pojedynek Gigantów Strongman to wydarzenie, które rozpocznie Lato z Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile na stadionie. Nie jedyne tego dnia, o czym już wkrótce.
A później, praktycznie co dwa tygodnie przez całe lato będziemy organizować dla mieszkańców kolejne ciekawe wydarzenia, w tym wiele koncertów.
Początek Pojedynku Gigantów Strongman o godz. 15.00. Wstęp oczywiście wolny. Serdecznie zapraszam.
źródło: