POLICYJNA SPORTSMENKA- BIEGA BO LUBI CZYNNIE SPĘDZAĆ WOLNY CZAS

Najnowsze Regiony Wałcz Wydarzenia

Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu stanęła na podium I miejsca w biegu surwiwałowym, ale to nie pierwsze jej zwycięstwo. Nie ważne są dla niej puchary czy statuetki, najważniejsze są przemierzone kilometry, które dają ogrom przyjemności. Z Ewą pobiegli także koledzy z jednostki.

Policyjna sportsmenka  sierż. szt. Ewa Grabczewska, bo o niej mowa jest policjantką Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego wałeckiej jednostki. Aktywna, jak mówi sama o sobie jest od zawsze i nie potrafi odpowiedzieć na pytanie od kiedy biega – bo biega od zawsze! Ta dyscyplina sportu pozwala jej dostarczyć wyłącznie pozytywnych doznań.

Ewa cały czas pracuje nad kondycją. Poza pracą oprócz biegania, systematycznie spędza godziny na siłowni funkcjonującej w jednostce.  Nie ma konkretnych planów związanych z bieganiem, ona szuka różnych imprez aby pobiec. Bieganie jest wielką pasją, która daje jej wielką radość.

Policjantka chętnie włącza się także w pomaganie innym i startuje w biegach charytatywnych. Kilka dni temu wróciła z pamiątkowym medalem i statuetką z Biegu Niepodległościowego zorganizowanego w Zdbicach w gminie Wałcz, gdzie zajęła I miejsce w kategorii wiekowej kobiet 30- 39 lat, pokonując dystans 5 km. Jak mówi Ewa- bieganie głównie jest jej hobby, sposobem na spędzenie wolnego czasu. Bieganiem “zaraziła” także swoją nastoletnią córkę Maję.

Śmiało mówi, że jest to coś, co bardzo lubi. Ewie tego dnia towarzyszyli koledzy z jednostki. Dzielnicowy st. asp. Krzysztof Antoniak, który zajął 4 miejsce w kategorii wiekowej mężczyzn 40- 49 lat i emerytowany policjant Marek Ogonowski – I miejsce w kategorii wiekowej 50- 59 lat. Kiedy ta „trójka” słyszy o organizowanych biegach, po prostu „skrzykują” się i biegną. Gratulacje należą się także dyżurnemu wałeckiej jednostki asp. szt. Andrzejowi Kilijańskiemu, który pobiegł tego samego dnia w naszej stolicy.

Wszystkim pasjonatom biegania składamy gratulacje i życzymy kolejnych wspaniałych doznań i sukcesów.