Poseł Braun: Stop pLandemii!

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Stop pLandemii! Dość terroru sanitarnego! Precz z przymusem zamaskowania – grzmiał podczas dzisiejszego spotkania w Pile “najbardziej pracowity poseł IX kadencji” Grzegorz Braun z Konfederacji Korony Polskiej. Głównym celem jego wizyty była jednak oficjalna inauguracja działalności okręgowych struktur Konfederacji.

Poseł Braun nie ukrywał, że jego partia “w pewnym momencie będzie chciała zagrać o większość parlamentarną”. A wtedy…

Nie będziemy już krytykami, recenzentami czy malkontentami, ale będziemy brać odpowiedzialność za rządzenie w Polsce. Do tego jednak trzeba wygrać kolejne wybory. Ale nie da się tego zrobić telepatycznie czy przez telefon. Trzeba być i spotykać się z ludźmi. Mamy tutaj naszych przedstawicieli, sympatyków. Najwyższy czas, aby oni się skrzyknęli – mówił Braun.

Podczas spotkania z pilanami odniósł się również do sytuacji epidemicznej w kraju. Skrytykował wprowadzane przez rząd obostrzenia związane – jak to ujął – z pLandemią koronawirusa.

-Stop pLandemii! Dość terroru sanitarnego! Precz z przymusem zamaskowania! Tym z Państwa, którzy chcieliby dysponować racjonalnymi argumentami, przeciwstawiając się opresji i agresji ze strony państwa reprezentowanego przez ministrów zdrowia, inspektorów sanitarnych i niektórych policjantów, polecam lekturę książki, którą dzisiaj propaguję: “Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy” – spuentował poseł Konfederacji.

Grzegorz Michał Braun, polski reżyser, scenarzysta, patriota, obecnie polityk i prezes partii politycznej Konferencji Korony Polskiej, jeden z liderów konfederacji Wolność i Niepodległość oraz konfederacji Korwin Braun Narodowy. Specjalnie dla Czytelników Waszych Mediów opowiedział o sobie i o tym jak widzi Polskę.

Od 2019 roku dumnie reprezentują Koronę Polska, której celem jest zaniechanie działań niszczących Polskę, jej gospodarkę. Działań, które doprowadzają do powolnego wyniszczania naszego kraju. Polska to piękny kraj, ludzie którzy w nim mieszkają powinni mieć prawo do swobodnej wypowiedzi oraz bytowania w naszym kraju. Aby nie musieli opuszczać go i wyjeżdżać na obczyznę. Niestety ustawy, które wchodzą oraz inne złe decyzje rządzących krajem doprowadzają do upadku Państwa Polskiego. Ludzie powinni żyć w kraju z poszanowaniem obywatela. Polskie rolnictwo oraz ustawa górnicza doprowadza do poważnego zagrożenia dla gospodarki polskiej. Piątka Kaczyńskiego i kolejne decyzje tej partii to upadek dla naszego kraju.

Jak w takim razie Pana partia zmieniłaby państwo polskie?

Przede wszystkim ludzie powinni żyć w tym kraju, a nie być marionetkami państwa polskiego. Mamy piękny kraj, ziemię i gospodarkę – to wszystko idzie powoli w przepaść. Powinno się to utrzymywać tak jak wiarę oraz godność i poszanowanie człowieka. Załamanie i obłuda rządzących pokazuje, że nasz kraj wcale nie jest dla nich ważny. Jednak dla mnie i wielu Polaków jest.

(Red.)

Fot. Marta