Potrącenie na pasach. Ktoś widział ten wypadek?

Na sygnale Najnowsze Wydarzenia Złotów

ZŁOTÓW. Pocjanci ze Złotowa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek 8 listopada br w Złotowie na ulicy Domańskiego przy skrzyżowaniu z ul. Kr. Jadwigi. Poszukujemy świadków potrącenia pieszej. Jeśli ktokolwiek ma informacje o tym zdarzeniu, prosimy o kontakt z Policją

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 8 listopada 2021r. około godz. 17:30 w Złotowie, na ul. Domańskiego, a Kr. Jadwigi przy przejściu dla pieszych. Doszło tam do potrącenia kobiety przechodzącej przez jezdnię przez kierowcę pojazdu osobowego. Policjanci proszą o kontakt świadków, w szczególności kierujących samochodami, którzy w tym czasie jechali od strony Urzędu Miasta lub osoby które znajdowały się w tym czasie, w okolicy miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami: telefonicznie w godzinach 7-15 pod nr tel. 477743272 lub pod czynnymi całą dobę numerami: 477743200 lub 477743213. Osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie przy al. Piasta 49.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.zlotow@po.policja.gov.pl

Mł. asp. Damian Pachuc

KPP Złotów