Proszę o małą cegiełkę. Na opłaty i jedzenie…

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Regiony Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

Kochani szukam ludzi dobrego serduszka, którzy pomogliby mojej rodzinie ? napisała do naszej redakcji pani Katarzyna z Poznania. Kobieta prosi o pomoc dla swojej rodziny, która znalazła się w ciężkiej sytuacji materialnej i zdrowotnej. Na portalu pomagam.pl trwa już zbiórka pieniędzy. Możesz dołożyć i swoją cegiełkę.

“Od 2017 roku nie pracuje ponieważ musiałam zrezygnować z pracy, aby opiekować się chorymi rodzicami.  Tato inwalida jeżdżący na wózku inwalidzkim bez nóg, do tego miażdżyca żył i cukrzyca,  a tydzień temu zdiagnozowano u niego raka płaskonabłonkowego. Mama jest po dwóch zawałach serca i udarze mózgu.

Od 2019 staram się o świadczenie pielęgnacyjne. Sprawa jest już w sądzie WSA w Poznaniu. Nie jest łatwo żyć bez pieniędzy. Utrzymuje się z alimentów, zasiłku rodzinnego i 500 plus. Opieka społeczna daje mi 200 zl na żywność co miesiąc, ale to jest kropla w morzu potrzeb mojej rodziny.  Mam jeszcze trzy córki, które też potrzebują mojej pomocy:  Zuzia lat 13 niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim, Marta lat 13 pod stałą opieką endokrynologa, Patrycja lat 23 depresja”.

Katarzyna Marszałek

Pani Katarzynie i jej rodzinie możesz pomóc pod tym linkiem:

https://pomagam.pl/7cpmmpk7

?Błagam Was o pomoc. O malutką cegiełkę… Na opłaty i jedzenie ? prosi p. Katarzyna.

Reportaż o historii rodziny znajdziesz tutaj: interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2…

(Red.)