PUSS w Pile zaprasza na VIII Piknik Techniczny

Edukacja Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. W rok akademicki 2021/22 wchodzimy ponownie z nauką stacjonarną i okazją do zaproszenia do udziału w kolejnej edycji Pikniku Technicznego. Katedry kierunków technicznych PUSS w Pile zapraszają na wydarzenie promujące nowoczesne rozwiązania w zakresie budownictwa, elektrotechniki, mechaniki i budowy maszyn oraz transportu.

Do udziału w VIII Pikniku Technicznym zaproszenie przyjęło wiele firm, które na co dzień współpracują z Uczelnią. Dzięki przedstawicielom przemysłu zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze rozwiązania towarzyszące coraz szybciej rozwijającej się branży motoryzacyjnej –  rozwiązania w zakresie elektromobilności.

W ramach pokazów zaprezentowane zostaną także procesy związane z funkcjonowaniem zakładu produkcyjnego, najnowsze rozwiązania w zakresie chłodnictwa dla gastronomii, meblarstwa, czy też zastosowania źródeł światła do celów specjalnych.

VIII Piknik Techniczny połączony zostanie z wystawą „Wielcy nauki z makroregionu północno-zachodniej Polski” i odbędzie się 13.10.2021 w godzinach od 10:00 do 14:00.

Szczegółowe informacje – TUTAJ

 

Aleksandra Fabiszak
Rzecznik prasowy PUSS w Pile