Reanimacja nie powiodła się. 64-latek zmarł….

Chodzież Na sygnale Najnowsze Wydarzenia

WYSZYNY. Wczoraj przed godziną 19:00 straż pożarna została wezwana  do nieprzytomnego mężczyzny, który leżał na drodze powiatowej pomiędzy Wyszynami a Bukowcem.

Po przybyciu pierwszego zastępu ratowniczego z OSP KSRG Wyszyny,  na drodze trwała już reanimacja mężczyzny.  Prowadziły ją osoby postronne, w tym strażak z JRG PSP w Chodzieży, który najechał na zdarzenie. Na miejsce dotarł również patrol Policji, który pomógł w reanimowaniu poszkodowanego  –  informuje mł.bryg. Leszek Naranowicz z KP PSP w Chodzieży.

Po przybyciu ambulansu Państwowego Ratownictwa Medycznego kontynuowano resuscytację. Nie powiodła się. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny (64-lata).

Ofiara była ubrana w kamizelkę odblaskową.

Droga powiatowa podczas działań była zablokowana. W działaniach trwających prawie trzy godziny brały udział 4 zastępy straży pożarnej (13 strażaków), Państwowe Ratownictwo Medyczne (1 ambulans), Policja (4 radiowozy) oraz Prokurator.

Chodzieska Policja poszukuje osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności śmierci mężczyzny i prosi o kontakt pod numerem 112 lub 67 2811 211.

 (Red.)
Źródło: KP PSP Chodzież