“Serdeczna karteczka” dla policjantów

Czarnków Najnowsze Wydarzenia

CZARNKÓW. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie otrzymali od dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Hucie ?serdeczną karteczkę?. Ten wyjątkowy gest uznania i szacunku za naszą służbę jest wspaniałym wyróżnieniem, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii. Bardzo serdecznie dziękujemy za ten piękny prezent.

?Serdeczna karteczka? to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. Głównym jego celem jest kształtowanie postaw społecznych poprzez wykonywanie kartek okolicznościowych dla ?bohaterów miesiąca?. Kartki są przekazem życzliwości, empatii oraz szacunku.

Jesteśmy niezwykle wzruszeni, że ?serdeczna karteczka? trafiła również do policjantów z czarnkowskiej komendy. Bardzo dziękujemy dzieciom z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Hucie za okazane w ten sposób uznanie za trud wnoszony przez nas na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Wybór na bohatera miesiąca jest ogromnym wyróżnieniem i motywacją do pracy, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii.

Asp. szt. Izabela Kolasa/ KPP Czarnków