Siedmiu zawodników, siedem medali

Chodzież Najnowsze Sport Wydarzenia
Odbył się Ogólnopolski Turniej Judo dzieci o Puchar Burmistrza gminy Kaczory. Reprezentanci UKS Judo Chodzież wrócili z siedmioma medalami na siedmiu wystawionych zawodników.
Franciszek Głów nie lubi schodzić z podium i wywalczył złoty medal do 24 kg. Tomasz Wiśniewski w drodze do finału przeszedł jak burza wygrywając wszystkie swoje walki eliminacyjne przegrywając tylko w finale. Po pięknych pojedynkach zdobył srebrny medal do 35 kg. Brązowe medale zdobyły nasze zawodniczki ,gdzie dopiero zaczynają swoją przygodę z Judo. Kaja Rozmarynowska w wadze do 28 kg. Amelia Rucińska w kategorii do 30 kg. Lena Lendzion na swoich pierwszych zawodach zdobyła również brązowy medal do 35 kg. Szymon Białczyk i Adrian Grela Judocy ,którzy znowu nie zawodzą zdobyli brązowe medale.
Po raz kolejny udowadniali, że ich wyniki sportowe nie są przypadkowe!
Wielkie Gratulację dla zawodników!
Sezon pierwszy już za nami zawodnicy będą szykować formę na obozie letnim w Dąbrowa/k Koszalina na kolejny Sezon startowy mówią Trenerzy Łukasz I Bernard Ziembikiewicz
Podziękowania dla Urzędu Miasta Chodzież, Firmie ŚRB Tadeusz Jeśko i Piotr Doręgowski oraz Pani Małgorzacie Jeśko Doręgowskiej.