Słowa uznania!

Najnowsze Piła Wydarzenia

W Szkole Policji w Pile odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji połączony z wręczeniem odznaczeń państwowych i resortowych.

Władze Powiatu Pilskiego reprezentowali: przewodniczący Rady Powiatu Kazimierz Wasiak oraz członkowie Zarządu Powiatu: Krzysztof Sadowski, Emilia Załachowska i Marek Kamiński.

– Słowa uznania należą się wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom cywilnym Policji, którzy wzorowo wykonują swoją służbę pod każdym względem, dając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Często Wasza praca wymaga zaangażowania kosztem rodzin, dlatego dziękuję także Waszym rodzinom, za cierpliwość i wyrozumiałość. W imieniu władz Powiatu Pilskiego, dziękuję za codzienną służbę, za oddanie, za ofiarność, za wszystko to, co robicie byśmy jako mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Gratuluję też wszystkim odznaczonym i awansowanym – powiedział podczas uroczystości Krzysztof Sadowski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Pile.

więcej zdjęć: https://www.powiat.pila.pl/aktualnosci/5215,zyzcenia-z-okazji-swieta-policji-dla-funkcjonariuszy-i-pracownikow-szkoly-policji-w-pile