STAROSTA PILSKI Z ODZNAKĄ ?ZASŁUŻONY DLA POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO?

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Regiony Trzcianka Wałcz Złotów

PIŁA. Podczas zawodów spławikowych ?Działaczy Okręgu im. Józefa Różańskiego??, które odbyły się nad Zalewem Koszyckim w Pile Eligiusz Komarowski, starosta pilski otrzymał odznaczenie ?Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego?. 

To najwyższe odznaczenie jakie przyznaje Związek, a wręczył je Czesław Pachowicz, prezes Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile.
– Dziękujemy Panu Staroście za wsparcie Okręgu Nadnoteckiego PZW w sprawach organizacyjnych,  jak i materialnie, za to, że zawsze możemy na niego liczyć. Corocznie Pan Starosta patronuje wielu imprezom wędkarskim, zarówno sportowym jak i rekreacyjnym. Jego działania przyczyniają się do propagowania idei wędkarstwa ? mówił Czesław Pachowicz. 

–  Serdecznie dziękuję za to zaszczytne wyróżnienie. Jest ono motywacją do dalszej pracy na rzecz społeczności wędkarskiej.  Okręg nadnotecki PZW działa bardzo prężnie. Organizuje imprezy nie tylko rekreacyjne dla swoich członków, ale podejmuje także wiele inicjatyw dla dzieci i niepełnosprawnych. Takie inicjatywy nadal będę wspierał ?zapewnił starosta Eligiusz Komarowski.

Zawody spławikowe ?Działaczy Okręgu im. Józefa Różańskiego? tradycyjnie zakończyły się ważeniem ryb i wpuszczeniem ich z powrotem do wody. To wydarzenie również odbyło się przy wsparciu Powiatu Pilskiego.

Powiat Pilski