Turniej o puchar posła Piechowiaka

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia

PIŁA. W dniach od 27 do 29 września trzy zespoły siatkarskie rywalizowały w Pile o puchar posła Grzegorza Piechowiaka.

W piątek gospodynie przegrały z zespołem z Kalisza nie wygrywając nawet seta. Następnego dnia naprzeciwko siebie stanęły zespoły Pałacu Bydgoszcz i Energi MKS Kalisz, które potrzebowały pięciu setów, aby rozstrzygnąć losy spotkania. Mecz i tym samym puchar wygrała ekipa z Kalisza. W ostatni dzień turnieju Pałac Bydgoszcz pokonał gospodynie oddając tylko jednego seta i zajął drugie miejsce.

Po spotkaniu wręczono nagrody indywidualne, na które wpływ mieli trenerzy wszystkich drużyn. Z pilskich siatkarek nagrodzono Żanetę Baran, która została wybrana najlepszą atakującą.

Wyniki:

Enea PTPS Piła ? Energa MKS Kalisz 0:3 (21:25, 22:25,23:25)

Energa MKS Kalisz- Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:20, 15:25, 25:23, 24:26, 15:11)

Enea PTPS Piła- Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:18, 15:25, 23:25, 13:25)