Ukrył się w szafie. W domu miał amfetaminę

Na sygnale Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. Pewien mężczyzna był poszukiwany przez Sąd za handel narkotykami. Gdy na jego posesję wkroczyli kryminalni, znaleźli nie tylko zestresowanego 30-latka, który przed mundurowymi ukrył się w szafie, ale i amfetaminę…

Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu ustalili, że w jednym z domów na terenie miasta ukrywa się 30-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Trzciance.

-Mężczyzna miał do odbycia karę 1 roku i 4 miesięcy więzienia za handel narkotykami ? mówi asp. Karolina Górzna-Kustra z czarnkowskiej policji. -Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, drzwi mieszkania otworzyła im znajoma poszukiwanego. Kobieta oświadczyła, że nie ma go w domu. Mundurowi nie dali jednak wiary jej zapewnieniom i przeszukali dom. Szybko odnaleźli mężczyznę, który schował się w szafie.

Podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli również blisko 30 gramów amfetaminy, które należały do ukrywającego się 30-latka.

-Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie rozpoczął swoją ?odsiadkę” ? dodaje Górzna-Kustra. –Za posiadanie narkotyków grozi mu ponadto do 3 lat więzienia.

(Red.)

 Fot. KPP Czarnków