VIVO! Piła rozdaje walentynkowe upominki

Najnowsze Piła Wydarzenia
Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. VIVO! Piła postanowiło umilić ten nadchodzący czas wszystkim swoim klientom i przygotowało dla nich moc atrakcyjnych prezentów! Za zakupy zrobione w centrum handlowym w sobotę, 12 lutego, odwiedzający otrzymają walentynkowe upominki i karty podarunkowe.
W najbliższą sobotę VIVO! Piła zadba o to, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo, bez względu na to czy jest aktualnie szczęśliwie zakochany czy pozostaje singlem. Każdy, kto 12 lutego zrobi zakupy w kwocie powyżej 100 złotych, otrzyma od pilskiego centrum handlowego wyjątkową, walentynkową niespodziankę. Jak ją zdobyć? Wystarczy zrobić zakupy w VIVO! i okazać paragon w punkcie obsługi akcji. Gotowe! Nagrody będą wręczane według następujących zasad:
  • za zakupy za min. 100 zł – czekoladowy telegram
  • za zakupy za min. 150 zł – mydlany flowerbox
  • za zakupy za min. 200 zł – karta podarunkowa VIVO! o wartości 50 zł.
Z okazji zbliżającego się dnia zakochanych przygotowaliśmy akcję upominkową, którą, mamy nadzieję, trafić do serc naszych gości. W najbliższą sobotę za zakupy zrobione w VIVO! będziemy wręczać tematyczne upominki – informuje Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła  – Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz skorzystania z dedykowanych promocji u naszych najemców – dodaje.
Akcja walentynkowa w VIVO! Piła odbędzie się w sobotę, 12 lutego, w godz. 11:00-19:00.
Szczegóły oraz regulamin dostępne są pod adresem: https://vivo-shopping.com/pl/pila/aktualnosci-i-wydarzenia
VIVO! Piła
oferuje doskonale zbalansowany mix najemców na łącznej powierzchni 24.200 m kw. Pilskie VIVO! zostało otwarte we wrześniu 2014 roku i od tego czasu jest najczęściej odwiedzanym centrum handlowym w regionie. Dzięki doskonałemu położeniu, w pobliżu stacji kolejowej i dworca autobusowego, VIVO! zapewnia idealnie dopasowaną ofertę zakupową nie tylko mieszkańcom Piły, ale także okolicznych miejscowości. Łączny zasięg na poziomie ponad 470.000 potencjalnych klientów zapewnia także bardzo dobra infrastruktura drogowa: w kierunku Poznania i Kołobrzegu – droga krajowa numer 11, Bydgoszczy – droga krajowa numer 10.
Wśród ponad 70 najemców VIVO! Piła wymienić można tak znane marki jak H&M, Top Secret, Ryłko, SWISS, RESERVED, CROPP, House, Media Expert, SinSay, MOHITO, Medicine, siłownia Calypso, czy hipermarket Carrefour. W grudniu 2018 roku centrum otrzymało prestiżową nagrodę Eurobuild Awards jako centrum handlowe roku, przyznaną w glosowaniu najemców.
  • źródło: Klaudyna Łagocka