W Niemczech nie zabrakło chodzieskiej flagi

Chodzież Najnowsze Sport Wydarzenia

GRIMMEN.  W dniach 1-2 grudnia w niemieckim Grimmen odbył się Międzynarodowy Turniej Judo od najmłodszych roczników po seniorów. Na zawodach  bardzo dobrze spisali się  judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Chodzieży.

Pierwszego dnia zawodów swoją klasę sportową pokazali Marcelina Pytlak zdobywając srebrny medal do 28kg, a także  Natasza Panfil do 33kg i Gracjan Łucki do 28kg, którzy zdobyli brązowe krążki.  Wśród najstarszych brązowy medal wywalczył Kamil Wolniewicz do 90kg.

W drugim dniu turnieju na piątej lokacie uplasowali się: Wiktoria Ziembikiewicz, Oskar Wolniewicz, Kuba Jaworski i Konrad Marciniak, który po wygranej walce doznał kontuzji.

Dla najmłodszych zawodników byl to pierwszy zagraniczny start i jak widać spisali się na medal! Wielkie Gratulacje dla zawodników i trenerów!

Zarząd klubu, rodzice i zawodnicy dziękują po raz kolejny firmie Ślusarstwo Roboty Budowlane S.C. Tadeusz Jeśko & Piotr Doręgowski  za sfinansowanie wyjazdu do Niemiec, a także Urzędowi Miasta Chodzież za otrzymane wsparcie i pomoc.

 (Red.)