We wrześniu na scenie UDK koncert operetkowy

Kultura Piła Wydarzenia

UJŚCIE. Przetańczyć całą noc? Dlaczego nie. Ale zanim porwą was taneczne rytmy, przyjdźcie do UDK na fantastyczne wydarzenie. Tym razem proponujemy wam koncert operetkowy bydgoskiego Zespołu Solistów ARTE CON BRIO. Zapraszamy do UDK w sobotę, 21 września na godz. 18.00. Bilety w cenie 30 zł wkrótce do nabycia w biurze UDK.  

Do Ujścia przyjedzie zespół, który tworzą muzycy o wysokich umiejętnościach, posiadający doświadczenie z wielu scen i współpracy z wieloma zespołami, orkiestrami w kraju i za grani

?Zespół Solistów ARTE CON BRIO? ma dużą publiczność, gdyż wykonuje słynne utwory klasyczne, kościelne, operowe, operetkowe, musicalowe, filmowe, jazzowych, rozrywkowe w taki sposób, że budzi aplauz. Często jest zapraszany na koncerty i festiwale muzyczne. Artyści zyskują wysokie noty nie tylko publiczności, ale i krytyków.

?Soliści ARTE CON BRIO? potrafią bawić, wzruszyć, zainspirować. Zespół tworzą: Krystyna Prystasz ? I skrzypce, Marcin Pawełczyk ? II skrzypce, Mirosław Przybył ? altówka (kierownik artystyczny), Agata Jarecka ? wiolonczela Natalia Łęt ? sopran, Krzysztof Zimny ?tenor.

(acz)