Wilcze Wyzwanie – etap trzeci

Najnowsze Regiony Sport Trzcianka Wydarzenia
W sobotę 18 lutego biegaczki i biegacze z północnej Wielkopolski wzięli udział w kolejnym etapie grand prix, w ramach Wilczego Wyzwania o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Trzcianka.
Ponad stu zawodników przybyło do Leśniczówki Jeziorki położonej w obrębie Niekurska, na terenie Nadleśnictwa Trzcianka (warto w tym miejscu zaznaczyć, iż trzcianeckie. Nadleśnictwo jest głównym organizatorem całego cyklu wydarzenia biegowego, zarówno pod kątem logistycznym, lokalowym oraz zabezpieczenia trasy i miejsca imprezy). Tym razem nieco ponad stu miłośników sportu biegowego z powodzeniem zmierzyło się z leśnym dystansem 5 km, docierając do mety zlokalizowanej na placu głównym leśniczówki – a wśród przybyłych klubów biegowych, swoją kilkuosobową reprezentację wystawiło też Nadleśnictwo, przy osobistym udziale Nadleśniczego Nadleśnictwa Trzcianka Pana Radosława Gostołka.
Jak w poprzednich dwóch częściach wydarzenia – na uczestników czekał smakowity poczęstunek i wspólne ognisko.
Na 25 marca zaplanowany jest czwarty ostatni etap Wyzwania – jego uroczyste podsumowanie i wyróżnienie najlepszych uczestników w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych.
Zapisów startowych niezmiennie można dokonywać za pośrednictwem portalu foxter- sport.pl.
Paweł Garstka – zespół Wolf Box Cross Training/OCR