WITEK MUZYK ULICY wystąpi w Klubie Barka

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. W najbliższą sobotę (25 stycznia) w Klubie Muzycznym BARKA wystąpi Witek Muzyk Ulicy. Początek koncertu – godzina 20.00

WITEK MUZYK ULICY – jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej.  Muzyk, który z warszawskich ulic i stacji metra, gdzie grał przez półtora roku, trafia na największe polskie sceny, koncertuje też w m.in. w USA, Anglii i Irlandii.Wydał dwie płyty i w tym roku zagrał m.in na Festiwalu Pol’and’Rock. Przygotowuje się do nagrania trzeciej płyty. Styl muzyczny Witka chyba najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty:”FOLKO ROCKO PUNKO POLO”. Muzyka Witka jest wyjątkowa i trafia w każde gusta niezależnie od wieku odbiorcy, czy muzyki której słucha. Trafia zarówno do fanów Disco Polo co Rocka, Folka, Punka itp.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. m.in. grając na ulicach

Support: Jasiu. To początkujący autor tekstów i muzyki, inspirację muzyczną czerpię z amerykańskiego i polskiego folku, teksty zaś wyciąga z sfery uczuć i własnych przeżyć. Laureat kilku ogólnopolskich festiwali, związanych z poezją, folkiem oraz piosenką autorską. początkujący youtuber.

Bilety na sobotni koncert:
* Przedsprzedaż: 60 zł (w Restauracji “Kaczka na Wodzie”, w sklepie RESZKA)
* W dniu koncertu: 90 zł
* w koncercie mogą uczestniczyć DZIECI OD 5-go ROKU ŻYCIA (dzieci biorą udział w koncercie wyłącznie pod nadzorem opiekuna)
* Dla dzieci w wieku 5-12 lat – 10 zł

Po koncercie AFTERPARTY !!! DJ NEON !!!
Godz.: około 22:30 (zaraz po koncercie) do …
Impreza w klimacie rock, reggae, dub, punk, ska, metal, rock’n’roll, pop…

 (Red.)/ J. Naranowicz