wybudzamyanie.pl…

Najnowsze Piła Wydarzenia

         ? pod takim adresem można znaleźć w sieci apel o pomoc dla byłej dyrektorki Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile, Anny Stefanowicz, która od dwóch miesięcy jest w śpiączce po niefortunnym upadku, efektem którego jest 9 złamanych żeber, połamany obojczyk oraz uraz głowy.

         Jest szansa, by po opuszczeniu OIOM w szpitalu w Jeleniej Górze znalazła się w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym. Taki pobyt, nie finansowany przez NFZ, to koszt około 30 tys. złotych miesięcznie. Na początku będą to 3 miesiące intensywnej rehabilitacji, która przywróci jej świadomość i równolegle zadba o układ mięśniowy oraz aparat mowy. Wymaga stosowania najnowocześniejszych neuromodelujących leków, które skutecznie stymulują mózg. Jak można się domyślać leki te również nie są refundowane przez NFZ.

         Córka Ani, Marta, od dwóch miesięcy jest przy Mamie i robi wszystko co w jej mocy, by jej pomóc. Jej apel o pomoc znajduje się pod wspomnianym w tytule adresem ? www.wybudzamyanie.pl ? są tam również wszelkie namiary na wsparcie finansowe terapii. Każda wpłata będzie dokumentowana i rozliczana. Jeżeli Ania nie wykorzysta darowizn to zebrane pieniądze zostaną przekazane na Hospicjum im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile.

Jan Balcerzak