ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ZE STANISŁAWEM JANICKIM PT. “W STARYM KINIE”

Kultura Najnowsze Piła Wydarzenia

Zapraszamy mieszkańców do Centrum Powiatowego ISKRA w Pile na niezwykłe spotkanie pt. „W Starym Kinie”, którego gościem będzie, legendarny – zwłaszcza dla starszego pokolenia – Stanisław Janicki, który przez wiele lat prowadził program pod tym samym tytułem w Telewizji Polskiej.
Program nadawany był w latach 1967–1999 i był najdłużej nadawanym programem filmowym w historii polskiej telewizji. Spotkanie poprowadzi znakomity krytyk filmowy, autor wielu książek, pasjonat kina i literatury Wiesław Kot.
To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 29 listopada (wtorek) o godz. 17.00 w dawnym kinie ISKRA przy ul. Kilińskiego w Pile.
Ze względów organizacyjnych proszę o rezerwację miejsc do 25 listopada, pod nr tel. 67 2109 480 lub e-mail: centrumiskra@powiat.pila.pl.
Dawne Kino ISKRA, od momentu zakończenia jego rewitalizacji w ubiegłym roku, tętni życiem, praktycznie nie ma tygodnia, a nawet dnia, aby nie odbywały się tu różne spotkania.
Obiekt udostępniany jest nieodpłatnie – nie tylko szkołom – ale również innym podmiotom np. stowarzyszeniom, instytucjom.

Program wydarzenia znajduje się TUTAJ

Zapraszamy na spotkanie ze Stanisławem Janickim pt. “W Starym Kinie” – Powiat Pilski