Zgłoś swój udział w Targach Space Tech Expo Europe

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

Działasz w obszarze Inteligentnej Specjalizacji? Masz siedzibę na terenie Wielkopolski? Już dziś zgłoś swój udział w Targach Space Tech Expo Europe, poznaj strategicznych partnerów kosmicznych technologii z całego świata i buduj innowacyjny wizerunek Wielkopolski! Co najważniejsze, nie będzie Cię to nic kosztowało!*

Targi Space Tech Expo Europe coraz bliżej. Wydarzenie w niemieckiej Bremie planowane jest w terminie od 16 do 18 listopada 2021 roku, a koszty udziału uczestników pokryje w niemal 100% Województwo Wielkopolskie*.

Tylko do 13 maja przedstawiciele:
– mikro, małych i średnich przedsiębiorstw,
– uczelni wyższych,
– inicjatyw klastrowych,
– instytucji otoczenia biznesu,

które posiadają siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego i których działalność jest zgodna z obszarem Inteligentnej Specjalizacji:

– ?Przemysł jutra?,
– ?Wyspecjalizowane procesy logistyczne?,
– ?Rozwój oparty na ICT?

mogą zgłosić swój udział w stoisku regionalnym organizowanym w ramach działań na rzecz budowy rozpoznawalności marki Wielkopolska.

To wyjątkowa okazja na zaprezentowanie osiągnięć i nawiązania kontaktu z przedstawicielami świata technologii kosmicznych.

Space Tech Expo Europe to największe na kontynencie wydarzenie poświęcone łańcuchowi dostaw i inżynierii w zakresie produkcji, projektowania, testowania i usług inżynieryjnych dla statków kosmicznych, podsystemów i komponentów kwalifikujących się do wykorzystania w przestrzeni kosmicznej. Wystawa i konferencja przyciągają tysiące liderów przemysłu, decydentów, inżynierów i kupujących, którzy spotykają się z producentami w całym łańcuchu dostaw dla komercyjnych, rządowych i wojskowych przestrzeni kosmicznych.

Marka Wielkopolski promowana jest na wystawach organizowanych w ramach projektu Gospodarna Wielkopolska współfinansowanego ze środków WRPO 2014+. Wielkopolskie małe i średnie przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe, inicjatywy klastrowe oraz instytucje otoczenia biznesu mają możliwość prezentacji swojego potencjału podczas międzynarodowych wystaw marki Wielkopolska, realizowanych w ramach projektu Gospodarna Wielkopolska. Wystawy budują pozytywny wizerunek wielkopolskiej gospodarki na świecie oraz wzmacniają rozpoznawalność regionu na arenie międzynarodowej a towarzyszą im spotkania z przedstawicielami władz krajowych i regionalnych, lokalnych instytucji otoczenia biznesu i uczelni wyższych, a także z przedstawicielami polskich placówek dyplomatycznych oraz Zagranicznych Biur Handlowych.

Więcej informacji dostępnych na stronie Marka Wielkopolski.

Szczegółowych informacji udziela:

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego
w Poznaniu (tel. 61 62 66 260, e-mail: dorota.naparta-kupisz@umww.pl).

*Organizator nie pokrywa kosztów: ubezpieczenia, diet, wyżywienia na miejscu
i ewentualnego transportu eksponatów, które chcieliby pokazać.

Województwo Wielkopolskie pokrywa koszty:
– wejściówek na wystawę (opłata rejestracyjna),
– dostępu i miejsca na wspólnym stoisku regionalnym wykupionym przez Organizatora,
– noclegów ze śniadaniem w miejscu docelowym (zakwaterowanie w hotelach wskazanych przez Organizatora, w czasie trwania wystawy i noc poprzedzającą rozpoczęcie wystawy, a w szczególnych przypadkach 2 noce, jeśli wynika to z ograniczeń komunikacyjnych),
– transportu do/z miejsca organizacji wystawy (obejmującego przejazd na trasie Poznań/Brema-miejsce wystawy-Brema/Poznań),
– transportu wewnętrznego na terenie miejsca organizacji wystawy (obejmującego przejazd na trasie hotel-targi-hotel),
– tłumacza na wspólnym stoisku wystawienniczym dla Województwa Wielkopolskiego.

Jacek Bogusławski
Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego