Zimowy objazd Tatr: Polska – Słowacja – Polska

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia

UJŚCIE. Mirosław Biszof, pasjonat kolarstwa i ekstremalnych podróży na dwóch kółkach, nie raz gościł na naszym portalu i na łamach Waszych Mediów. Niebawem 45-latek z Ujścia wybierze się w kolejną podróż, którą zapowiedział na swoim facebookowym profilu…

“Latem objechać Tatry, to naprawdę nic takiego. Może i nie dla każdego, ale mówię o sobie. Pasjonują mnie długie wyczerpujące trasy rowerowe, zwłaszcza w ambitnym, górskim terenie. W minusowej temperaturze to jest to,  co jeszcze bardziej mnie nakręca i dodaje… skrzydeł.

Wiem, że nie będzie lekko, no ale o to chodzi. Do pokonania będę miał 220 km. Podzielę je na 3 lub 4 odcinki z uwagi na krótki dzionek i na śliską nawierzchnię trasy. Oczywiście rower będzie odpowiednio wyposażony: zimowe opony itd. Jeśli nie zaskoczy mnie gigantyczny mróz, albo kilkudniowa śnieżyca, to powinno wszystko wypalić.

Data wyjazdu: 12-01-2020 r. Samochodem do Zakopanego, następne jeden dzień na aklimatyzację no i 14. stycznia w drogę!  Więcej szczegółów nie zdradzam”.

Pozdro. M.B.

Tymczasem prezentujemy zdjęcia Mirosława Biszofa z ostatniej podróży po Tatrach.

(Red.)