Zmiana organizacji ruchu z okazji Wszystkich Świętych

Najnowsze Piła Wydarzenia
PIŁA. 1 listopada, czyli podczas Wszystkich Świętych ruch na drogach będzie bardzo wzmożony. Mogą tworzyć się miejscowe utrudnienia lub chwilowe korki. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych przejazdów autobusami pilskiego MZK. Apelujemy również, aby osoby, które zdecydują się jechać samochodem na cmentarz zachowały szczególną ostrożność i stosowały się do wydawanych poleceń przez funkcjonariuszy, którzy będą zabezpieczać poszczególne skrzyżowania dojazdowe.

ORGANIZACJA RUCHU W PILE

W dniu 1 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu w okolicy Cmentarza Komunalnego w Pile oraz Wyrzysku tak, jak to było w latach ubiegłych. Pojazdy od strony ulicy Poznańskiej zostaną kierowane w ulicę Motylewską, gdzie na całej długości obowiązywać będzie ruch jednostronny aż do skrzyżowania z ulicą Przemysłową. Alternatywny dojazd od obwodnicy DK11 na cmentarz będzie możliwy ulicą Przemysłową. Na tej trasie będą obowiązywać dwa pasy ruchu, a jeden z nich zostanie przeznaczony wyłącznie dla ruchu autobusów.

Poniżej przedstawiamy mapę organizacji ruchu w okolicy cmentarza w Wyrzysku:

W związku z dużym natężeniem ruchu, szczególnie w okolicach ulicy Poznańskiej oraz Przemysłowej zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych przejazdów liniami specjalnymi Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile. Autobusy kursować będą na pięciu wyznaczonych trasach naszego miasta w godzinach od 8 do 18. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym planem przejazdów autobusów:

Pamiętajmy, że tego dnia ruch będzie bardzo wzmożony, mogą więc tworzyć się korki lub chwilowe utrudnienia. Apelujemy, aby podczas przemieszczania się samochodem na teren cmentarza, zachować szczególną ostrożność i stosować się do wydawanych poleceń przez funkcjonariuszy, którzy będą zabezpieczać poszczególne skrzyżowania dojazdowe.

St. sierż. Wojciech Zeszot

Grafili: KPP Piła
Fot. ZDiZ Piła