Zmiany kadrowe w chodzieskiej policji

Chodzież Najnowsze Wydarzenia

CHODZIEŻ. We wtorek w Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży odbyła się odprawa służbowa, podczas której Komendant Sobański poinformował kadrę kierowniczą o zmianie kadrowej w pionie prewencji.

Upływ czasu sprawia, że do Policji wstępują młodzi ludzie, a doświadczeni policjanci po wielu latach służby ustępują miejsca młodym, odchodząc na zasłużony odpoczynek.

W ubiegłym tygodniu, dokładnie 26 lutego w budynku Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży policjantki, policjanci i pracownicy Policji pożegnali trzech policjantów z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego: Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podkom. Romana Radomskiego oraz dyżurnych asp. sztab. Tomasza Filuta oraz asp. Władysława Stochaja.

Za pełnioną nienaganną służbę podziękował odchodzącym Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży insp. Sławomir Sobański oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży mł.insp. Przemysław Kozioł.

3 marca Komendant Sobański zwołał kadrę kierowniczą Jednostki, by powierzyć obowiązki na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego asp.sztab. Januszowi Herbie ? dotychczasowemu Kierownikowi Ogniwa Ruchu Drogowego. Przed nowym naczelnikiem nowy rozdział w karierze zawodowej. Życzymy zatem pomyślności i satysfakcji z dobrze pełnionej służby.

Kolegom, których pożegnaliśmy tydzień wcześniej, dziękujemy za wszystkie rady, za dobre słowo, za krytykę, za to, że zawsze przez wszystkie lata służby byliście dla wszystkich nas policjantów nauczycielami policyjnego rzemiosła. Jan Twardowski kiedyś powiedział: ?Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna?. Życzymy Wam zatem pomyślności na dalsze lata życia.

 Asp. Karolina Smardz-Dymek/KPP Chodzież