Zwróć się o pomoc w finansowaniu Twojego auta

Biznes Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka

Leasing Easy Drive to rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą lub nie lubią przywiązywać się do samochodu oraz chcą jeździć ciągle nowym samochodem przy okazji nie płacąc wysokich miesięcznych rat.

Na początek wystarczy określić, jak długo chcemy jeździć samochodem, jaki wkład własny możemy przeznaczyć na ten cel, ile kilometrów w ciągu trwania finansowania jesteśmy w stanie pokonać. Easy Drive jest elastyczny.

Samochód można bowiem użytkować od 2-4 lat. Podczas zakupu samochodu nie trzeba się deklarować odnośnie wykupu lub zwrotu samochodu. Wkład własny jest stosunkowo niski, ponieważ mieści się w przedziale od 0-30%. Leasing ten idealny jest dla osób, które pokonują od 10-40 tys. km rocznie. Na podstawie ilości rat oraz zadeklarowanego przebiegu, wyliczona zostaje ostatnia rata leasingu. Nazywana jest “balonową”, ponieważ wynosi około 50% wartości samochodu. Leasingobiorca tuż przed końcem finansowania może zdecydować czy wykupuje samochód poprzez jednorazową spłatę raty “balonowej”, czy może chce zwrócić samochód i np. wymienić na nowy model.

– A może coś więcej informacji ? Z prośbą o dokładniejsze wyjaśnienie.

Proszę o kontakt z p. Monika Kowalewska-Gross Tel. +48 502 606 069

https://berdychowski.otomoto.pl/

https://berdychowski.dealer.volkswagen.pl/osobowe

( Red.)