UKS Soccer Stars zwyciężył w turnieju eliminacyjnym  

Najnowsze Piła Sport Wydarzenia

PIŁA. W niedzielę, 3 lutego w hali sportowej PWSZ w Pile rozegrano turniej eliminacyjny Halowych Mistrzostw OZPN Piła w kategorii Trampkarz.

W zawodach brały udział takie zespoły jak: Akademia Reissa Trzcianka, UKS Soccer Stars Piła, Mosir Piła, Sokół Szamocin, Iskra Szydłowo oraz Football Academy Piła. Trudno było wskazać faworyta tego turnieju, jednak już po pierwszych meczach swoją dobrą dyspozycję pokazały przede wszystkim zespoły z Piły i Trzcianki.

Do dalszego etapu awansowały tylko dwie ekipy, więc każda z drużyn nie miała wielu szans na wpadki. Ostatecznie, zwyciężył zespół Soccer Stars Piła, kończąc zawody z bilansem 4 zwycięstw i jednego remisu. Drugie miejsce przypadło Akademii Reissa Trzcianka, ten zespół również zaprezentował się bardzo dobrze i ma spore szanse na wywalczenie dobrego miejsca w kolejnej rundzie. Finałowy turniej ma odbyć się 23 lutego w Okonku.

Dzień wcześniej swoje zawody rozegrały zespoły z Kategorii Juniora Młodszego. Piłę reprezentowały dwa zespoły- UKS Soccer Stars oraz KP Piła. Ci pierwsi nie spisali się najlepiej, głównie za sprawą okrojonego składu, zajmując 9. miejsce. Zespół KP Piła zagrał nieco lepsze zawody, co pozwoliło im na zajęcie 5. miejsca. Turniej wygrała Nielba Wągrowiec. Były to finały tych rozgrywek.

Igi