3 dni w Bałtowie przyniosły nam 3 medale.

Najnowsze Sport Wałcz

WAŁCZ. Kończymy naszą przygodę w JuraParku. 3 dni w Bałtowie przyniosły nam 3 medale. Można napisać że niestety tylko brązowe, jednak w tak mocno obsadzonym turnieju dojście do strefy medalowej to już ogromny sukces. Kickboxing w Polsce bije rekordy jeśli chodzi o popularność. Tylko na ten turniej zgłosiło się ponad 700 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Niestety bez medalu wraca Rafał Sułkowski który reprezentował nas w formule walki pointfighting. Rafał był naszym najmłodszym zawodnikiem na tych mistrzostwach. Zbieramy doświadczenie i walczymy dalej.

Ula Kacperka trafiła na aktualna mistrzynie Polski w kickboxingu, oraz zdobywczynie pucharu Polski w MMA. Ula była najmłodsza w swojej kategorii wiekowej, wraca bez medalu, ale należą się jej ogromne brawa za wolę walki.

Maja Mazurkiewicz, Maja Sułkowska i Hania Ogrodowska niestety odpadły w walkach półfinałowych. Dziewczyny udowodniły że należą do kickboxerskiej czołówki w Polsce. Sporo walk ułożyło się po naszej myśli, jednak jeszcze nad wieloma aspektami trzeba popracować. Teraz pora na ostatnie Bajlando w JuraParku i wracamy do domu, a od poniedziałku zasuwamy dalej.

Wyjazd został dofinansowany przez Gmine Wiejską Wałcz.

Wspierają nas

Gmina Wałcz – Gmina Dobrych Gospodarzy
Miasto Wałcz
Q Service Castrol Czapski
Centrum Kotłów Peletowych Maxpel
PPHU Gastronomik

I dodatkowo, wielkie podziękowania dla Ani oraz Łukasza Sułkowskich za wypożyczenie samochodu.

KSW Husaria