4 dni i 4 zatrzymanych z narkotykami

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Policjanci z Wydziału Patrolowo ? Interwencyjnego oraz Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy  w okresie ostatnich czterech dni zatrzymali czterech mężczyzn z narkotykami. Łącznie zabezpieczyli ponad 300 gramów amfetaminy i marihuany. 

-28-latkiem policjanci interesowali się od pewnego czasu. Ustalili, że mężczyzna może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Gdy śledczy zebrali odpowiedni materiał, 21 listopada przystąpili do realizacji – mówi podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

 Mężczyzna został zatrzymany na terenie województwa zachodniopomorskiego. Podczas przeszukania jego mieszkania kryminalni zabezpieczyli ponad 70 gram narkotyków.

***

Policjanci z Wydziału Patrolowo ? Interwencyjnego z KPP w Pile, w nocy z 22 na 23 listopada pełnili służbę na terenie Piły.

-Zatrzymali do kontroli pojazd, którym kierował 38-letni mieszkaniec Piły. Podczas sprawdzania dokumentów, kierowca bardzo nerwowo się zachowywał. Jak się okazało podróżował pod wpływem narkotyków. Ponadto funkcjonariusze znaleźli przy nim ponad 200 gramów amfetaminy – mówi Kowalska.

***

Policjanci z Wydziału Patrolowo ? Interwencyjnego na terenie miasta podczas legitymowania zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające i substancje psychotropowe w postaci marihuany i amfetaminy. Nielegalny towar ukryty był w różnych częściach garderoby – dodaje pani podkomisarz.

Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Policjanci łącznie zabezpieczyli ponad 300 gramów amfetaminy i marihuany. Zatrzymani to mieszkańcy Piły, województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego w wieku od 28 do 38 lat. Grozi im odpowiednio do 8 i 3 lat więzienia.

(Red.)

 Fot. KPP Piła