26 latek posiadał w miejscu zamieszkania ponad 50 gramów marihuany oraz substancję psychotropową w postaci 122 porcji dilerskich amfetaminy

Najnowsze Regiony Wydarzenia Złotów

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki zabezpieczyli środki odurzające i psychotropowe w miejscu zamieszkania mieszkańca powiatu. W związku z tym zatrzymany został 26-latek, który usłyszał już zarzuty.

W niedzielę (7.01) późnym popołudniem, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, weryfikowali swoje ustalenia dotyczące mieszkańców powiatu, mogących posiadać narkotyki. Gdy zapukali do drzwi typowanego mężczyzny, ten na widok Policjantów, zaczął zachowywać się nerwowo. Sprawdzenie mieszkania dało odpowiedź na takie zachowanie.

Okazało się, że 26 latek posiadał w miejscu zamieszkania ponad 50 gramów marihuany oraz substancję psychotropową w postaci 122 porcji dilerskich amfetaminy.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii to przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Złotów