Sprawy urzędowe możesz załatwić zdalnie

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. Przypomnijmy. Starostwo Powiatowe w Pile – co prawda w ograniczonym zakresie i przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa –  nadal bezpośrednio obsługuje petentów.

Zachęcamy jednak do zdalnego załatwiania spraw: telefonicznie, e-mailowo czy poprzez e-PUAP, w przypadku gdy posiadamy tzw. Profil Zaufany, który można potwierdzić w Biurze Obsługi Mieszkańców, na parterze budynku Starostwa.

W poniedziałki, środy i piątki można to zrobić w godz. 7.30 ? 18.00, we wtorki i czwartki w godz. 7.30 ? 15.30.

Oferujemy wszelką pomoc, wystarczy mieć przy sobie dokument tożsamości, a cała procedura trwa dosłownie chwilę.

– Zachęcam do potwierdzania w Starostwie Powiatowym w Pile swojego Profilu Zaufanego. W dzisiejszych czasach wiele spraw trzeba załatwiać elektronicznie, a posiadanie takiego profilu nam to umożliwia, bez potrzeby osobistego stawiania się w urzędach ? mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Więcej informacji o usługach elektronicznych w Starostwie Powiatowym w Pile oraz instrukcję jak założyć Profil Zaufany przez Internet ze szczegółową instrukcją znajdziecie na naszej stronie:
https://www.powiat.pila.pl/?/3794,korzystajmy-z-uslug-elekt?

Z komórek Starostwa tylko Powiatowy Rzecznik Konsumentów pracuje zdalnie i jest do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 67 210 93 95, 664 145 161, e-mail: rzecznik.konsumentow@powiat.pila.pl, a także poprzez FB.

 Powiat Pilski/(Red.)

 Fot. (fp)