7872,30 zł zasili konto Hani Łączkowskiej

Najnowsze Piła Wydarzenia

PIŁA. W sobotę 11 lipca w godzinach 12-17 w galerii VIVO w Pile odbył się Pilski Kiermasz Różności dla Hani Łączkowskiej którego organizatorem było Stowarzyszenie Słabo i Niesłyszący “Migacze” w Pile.

Na kiermaszu sprzedawane były książki, maskotki, gry planszowe i puzzle dla dzieci, a także książki dla dorosłych, kosmetyki, biżuteria i inne różności.

W czasie trwania kiermaszu można było wysłuchać pięknych utworów śpiewanych przez podopiecznych pani Iwony Brandenburger i Estery Naczk-Suskiej ze Studia Piosenki ISKRA MDK w Pile. Odbył się również mini-koncert Michała Płatników PLATEL.
Dodatkową atrakcją były pokazy taneczne grupy Seniority oraz pokaz kickboxingu, który zaprezentowali pilscy zawodnicy z Klubu Sporty Walki Piła.

Oprócz kiermaszu prowadzone były też licytacje LIVE o które zadbał Wojciech Dróżdż.

Dodatkowo, każdy, kto wpłacił cegiełkę na konto Hani mógł wygrać cenne nagrody 

Dzięki tej akcji udało się zebrać 7872,30 zł, pieniążki w dniu jutrzejszym zasilą konto Hani.

Na koniec kiermaszu cała grupa wzięła udział w gaszynchellenge dla Hani.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Galerii Vivo Piła, Pani Dyrektor Magdalenie Drzewieckiej za udostępnienie miejsca do zorganizowania akcji, Pani Dyrektor Arianie Latzke z Młodzieżowego Domu Kultury w Pile za udostępnienie nagłośnienia oraz wszystkim sponsorom i wolontariuszom, bez których ten kiermasz nie mógłby się nie odbyć.

Red