Horror w schronisku w Jędrzejewie

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

Wczoraj na facebooku pojawił dramatyczny wpis dotyczący schroniska  dla zwierząt w Jędrzejewie. Oto jego treść: 

Zwracam się do wszystkich z ogromną prośbą o pomoc. Dostałem bardzon szokującą informację od Radnego Rady Miejskiej Drezdenka i mojego serdecznego przyjaciela z rodziny Gramy z Sercem Damiana Matela – Libery. 

Poniżej podaję treść Damiana wiadomości:

“W dniu dzisiejszym rozpętała się walka w schronisku w Jędrzejewie o życie zwierząt i trwa do tej chwili i będzie trwała do rana do póki nie zostaną zabrane wszystkie chore zwierzęta. Na miejscu są fundacje ochrony zwierząt, kilka patroli policji, powiatowy lekarz weterynarii, biegły sądowy a nawet karetka, bo nie którzy ludzie mdleją. Poniżej jeden z przykładów z dzisiejszej akcji. W lodówce znaleziono zwłoki dzika, który nie ma prawa przebywać na terenie schroniska a pod nim ukryte zwłoki psa !!! “

Na miejscu jest Fundacja Mondo Cane z Piły i zwracam się w naszym wspólnym imieniu o pomoc dla wolontariuszy z Fundacji, którzy walczą o dobro tych zwierząt, które jeszcze żyją. Jeśli jest ktoś niedaleko proszę o ciepły napój, kanapki lub inny posiłek. Wolontariusze są na miejscu w schronisku i transportują zwierzęta podejrzewam, że do “białego rana”.

Dla powagi sytuacji załączam dwa zdjęcia lodówek z schroniska w którym jest martwy dzik i pod nim martwy pies. Widok szokujący tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 

WAŻNE: Potrzebny BUS i 7 klatek kenelowych do transportu psów !!!! Pieski mają być transportowane do klinik nocnych, aby zadbano o ich zdrowie !!! 
Info do Pani Aleksandry w sprawie pomocy pod numer telefonu: 512 313 155

DZIĘKUJĘ !!!!!!!

Najbardziej szokujący jest fakt, że dowiedzieliśmy się tematem zwierząt z Drezdenka. A te schronisko mieliśmy pod nosem. Dziś jest wielka afera i wielkie zdziwienie. Gdzie ? U nas ! 

Szok !!!!!

 

(FB)