Memoriał Antoniego Rogowskiego i Tadeusza Iwanca Police 05.10.2019r.

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Regiony Sport Trzcianka Wałcz Złotów

W dniu 05.10.2019r w hali sportowej OSIR Police, odbył się 2 Memoriał Antoniego Rogowskiego i 39 Memoriał imienia Tadeusza Iwanca w Podnoszeniu ciężarów w Policach.W zawodach wzięło udział 40 zawodników i zawodniczek, z 6 klubów sportowych: AKS Promień Police AKS Myślibórz, AKS Białogard, UKS Zielona Góra, UKS Copal.W Memoriale Antoniego Rogowskiego brali udział chłopcy w przedziałach wiekowych 12-15 lat, i tu 1 miejsce do lat 12 zajął Dimitrij Hawryluk, z wynikiem 72 kg w dwoboju, zajmujac 1 miejsce w klasyfikacji Sinclaira,a 3 miejsce zajął Michał Strzelczak z wynikiem 65 kg.
Natomiast do 15 lat 3 miejsce zająło 2 zawodników Dawid Maturlak w kategorii wagowej 44 kg z wynikiem 45 kg w dwoboju i Jakub Dulewicz w kategorii wagowej 55 kg z wynikiem 73 kg w dwoboju.
W zawodach poraz kolejny bardzo dobry wynik uzyskała Oliwia Tomkalska w kategorii wiekowej 15- 23 lata dziewcząt,zajmujac 1 miejsce w kategorii wagowej 49kg, osiągając wynik 97 kg w dwoboju, zajmujac 3 miejsce w klasyfikacji Sinclaira.Zawodniczka trenerów Wojciecha Siadaka i Edwarda Aktarynowicza przegrała tylko z Wicemistrzynia Polski Seniorów i Medalistka Mistrzostw Polski Olimpiady Młodzieży.
Następny start zawodników UKS Copal odbedzie się w listopadzie również w Policach.