Agnieszko, uwierz! Niemożliwe JEST możliwe!

Chodzież Czarnków Najnowsze Piła Trzcianka Wałcz Wydarzenia Złotów

CZARNKÓW. To będzie wielkie i bardzo ważne wydarzenie! 8 września o godzinie 14.00 na Placu Wolności w Czarnkowie odbędzie się koncert charytatywny dla Agnieszki Sówki.  Młodej dziewczyny, która po latach błędnych diagnoz  i niewłaściwego leczenia, dowiedziała się, że zmaga się z boreliozą?

Agnieszka była mała dziewczynką, gdy wpadła  ?w  kleszcze?  kleszcza. Wtedy nikt nie przypuszczał, jakie będą tego skutki. Objawy wystąpiły po kilku latach.

-Moje życie od 2012 roku przypomina walkę z wiatrakami ? mówi Agnieszka Sówka. ? Zmagam się z trudnościami dnia codziennego. Z początku była bezsenność i  problemy ze wzrokiem. Potem przewlekle zmęczenie, paraliż twarzy, bóle stawów i wiele innych objawów? Przez sześć ostatnich lat lekarze błędnie diagnozowali moją chorobę. Teraz już wiem ? to borelioza. Wiem też, że czas działa na moją niekorzyść?

 Pomóżmy Agnieszce w tej nierównej walce. Bo tak jak mówi dziewczyna – borelioza jest podstępna i właściwie ? tu zdania są podzielone ? nie można jej całkowicie wyleczyć. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby.

Ale Agnieszka ma wielu przyjaciół i ludzi dobrej woli, którzy chcą jej pomóc.  Wszyscy zakasali rękawy i wzięli się za organizowanie koncertu charytatywnego, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziewczyny.

– Już 8 września w wspólnie z Krzysztofem Wizą i fundacją Zdrówko organizujemy ciekawe wydarzenie, podczas którego wystąpią fantastyczni artyści, tacy jak Ewa Kryza, czy gwiazda naszego koncertu zespół VERBA. Będą licytacje, loteria fantowa, kilka niespodzianek  i atrakcje dla dzieci. Wystąpią też dziecięce grupy taneczne pod kierunkiem  Anny Machmar ? zapowiada organizator koncertu Kacper Gruntkowski.

W imieniu organizatorów i Agnieszki Sówki zapraszamy mieszkańców Czarkowa i okolic oraz naszych Czytelników z całego regionu  do udziału w tej charytatywnej imprezie.  Wesprzyjmy  Agnieszkę i pomóżmy jej wyrwać się      z kleszczy tej podstępnej choroby!

 (Red.)

 

 

 

 

.