Ambitne plany AP Reissa w Trzciance

Najnowsze Trzcianka Wydarzenia

TRZCIANKA. 14 stycznia br. przedstawiciele Akademii Piłkarskiej Reissa w Trzciance odwiedzili burmistrza Trzcianki. Podczas spotkania rozmawiano o rozwoju szkółki oraz infrastruktury sportowej w gminie.

Szymon Cejba członek zarządu Grupy PR9 oraz Łukasz Mleczak koordynator Akademii w Trzciance opowiedzieli Krzysztofowi W. Jaworskiemu burmistrzowi Trzcianki o planach związanych z przejęciem Akademii Piłkarskiej Bambinis. Wysokie ambicje i osiągane sukcesy zbiegają się z planami rozwoju Trzcianki.

Włodarz gminy przedstawił koncepcję rozbudowy stadionu miejskiego, na którym jeszcze w tym roku pojawi się nowe nagłośnienie. Inwestycja realizowana będzie w ramach budżetu obywatelskiego. Ponadto, planuje się wykonać projekt techniczny nowoczesnej bieżni na boisku głównym oraz szatni treningowej przy boisku bocznym.

Obie strony wskazywały na konieczność integracji środowiska piłkarskiego, co z całą pewnością pozwoli na lepsze wykorzystane trzcianeckiego potencjału. Na zakończenie spotkania burmistrz otrzymał pamiątkową koszulkę, będącą wyrazem dobrej współpracy pomiędzy Akademią i władzami gminy.

UM Trzcianka