AWANSE I WYRÓŻNIENIA LISTOPADOWE

Chodzież Na sygnale Najnowsze Praca Wydarzenia
Na placu KP PSP w Chodzieży zostały wręczone awansy i wyróżnienia.
Awanse na wyższe stopnie służbowe zostały przyznane z okazji 11 listopada Narodowego Święto Niepodległości, a wyróżnienia z okazji 10 listopada Dnia Służby Cywilnej. Wręczenia decyzji o awansie na wyższy stopień służbowy dokonał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Chodzieży mł. bryg. Adam Grunwald, który
podziękował strażakom za ofiarną i profesjonalna służbę oraz za duże zaangażowanie w realizację zadań i obowiązków służbowych. Awanse otrzymali: st. str. Michał Gorkowski został awansowany do stopnia sekcyjnego, str. Piotr Jędrzejczyk został awansowany do stopnia starszego strażaka.
Ponadto kierownictwo komendy złożyło gratulacje mł. kpt. Barbarze Jeska-Sell, która 14 listopada br. w siedzibie Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie odebrała z rąk Komendanta Głównego PSP gen. bryg. Andrzeja Bartkowiaka awans na pierwszy stopień oficerski.
Ponadto pracownicy służby cywilnej Alicja Olejniczak oraz Żaneta Rybińska otrzymały nagrody z okazji Dnia Służby Cywilnej. Gratulujemy i życzymy wszystkim powodzenia podczas realizacji zadań!
Opracowanie:bryg. Leszek Naranowicz (KP PSP Chodzież).
Zdjęcia: kpt. Artur Binkowski (KP PSP Chodzież).