AWANSE W PILSKIEJ JEDNOSTCE

Na sygnale Najnowsze Piła Wydarzenia

Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski wręczył akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pile za ich dotychczasowe zaangażowanie i osiągnięcia w służbie.

26 października bieżącego roku w sali konferencyjnej odbyła się uroczysta zbiórka, w której uczestniczyli przedstawiciele kadry kierowniczej pilskiej jednostki oraz wyróżnieni funkcjonariusze.

Komendant Powiatowy Policji w Pile podinsp. Marcin Kowalski osobiście wręczył akty mianowania na wyższe stanowiska służbowe 23 policjantom za ich dotychczasowe osiągnięcia w służbie, zaangażowanie w realizację zadań oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Podczas uroczystej zbiórki wyróżnienia odebrali funkcjonariusze, którzy pełnią służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pile oraz podległych jej jednostkach terenowych.

Na zakończenie uroczystości szef pilskich policjantów wspólnie ze swoimi zastępcami oraz kadrą kierowniczą jednostki pogratulował wyróżnionym policjantom i życzył im dalszych sukcesów w służbie, a także poza nią.

https://pila.policja.gov.pl/w19/aktualnosci/238646,Awanse-w-pilskiej-jednostce.html