Bieg Tropem Wilczym – odbierz pakiet startowy!

Najnowsze Piła Wydarzenia
PIŁA.Ponad 800 osób zapisanych na 5. edycję Biegu Tropem Wilczym w Pile. Pilscy Patrioci od dzisiaj rozpoczynają wydawanie pakietów.
ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH
W niedzielę 23 lutego od godziny 12:30 do 16:00 w sali Sporty Walki Piła rozpoczniemy wydawanie pakietów. Kolejne dni, w których będziemy wydawać pakiety to piątek oraz sobota. Godziny jeszcze zostaną podane. Dla osób dojeżdżających i w wyjątkowych sytuacjach będzie możliwość odbioru również przed samym biegiem od godziny 9:30. Nie ukrywamy, że ułatwi nam organizację jeśli wszystkie pakiety wydamy te kilka dni przed biegiem. Dlatego gorąco zachęcamy skorzystać z okazji.
Kilka istotnych informacji:
1️⃣Pakiety startowe odbieramy na podstawie dowodu osobistego lub skanu.
2️⃣Istnieje możliwość odbioru pakietów dla kogoś lub większej grupy. Prosimy przygotować skan dowodu osobistego osoby, za którą odbieramy pakiet lub oświadczenie pisemne z upoważnieniem.
3️⃣Przy odbiorach podajemy rozmiar koszulki. Jak co roku panuje zasada kto pierwszy ten lepszy jeśli chodzi o rozmiary. Jeśli komuś zależy na jakimś rozmiarze to prosimy odbierać pakiet jako pierwszy. Z tego co wiemy jest około 200 koszulek dziecięcych oraz 200 damskich. Reszta to koszulki męskie.
4️⃣Dzieci udział biorą tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Nie zbieramy w tym roku zgód rodziców.
5️⃣Jeśli ktoś nie może wziąć udziału i chciałby odstąpić pakiet znajomemu to prosimy podobnie jak w punkcie 2 mieć przygotowany skan dowodu oraz upoważnienie od osoby wpisanej na bieg.
6️⃣Numery z listy startowej nie obowiązują jako numery startowe. Każdy dostaje losowy numer w pakiecie startowym. Nie ma możliwości wyboru.
7️⃣Podczas wydawania pakietów będzie prowadzona sprzedaż biletów na przejazd autobusem na bieg oraz powrót do centrum. Autobus wyjedzie o godzinie 10:00 z Placu Zwycięstwa na Piachy. Powrót z przystanku “Jezioro Piaszczyste” o godzinie 13:30. Bilet w cenie 2 złotych obowiązuje na dwa przejazdy. Dzieci do lat 10 mają za darmo. Serdecznie polecamy tą formę komunikacji. Nad jeziorem parking jest malutki i na pewno wszyscy się nie pomieszczą.
8️⃣Jako Pilscy Patrioci organizujemy już po raz kolejny zbiórkę dla Polaków mieszkających na Kresach. Zbieramy żywność oraz chemię gospodarczą. Specjalne kartony  będą rozstawione na sali. Zachęcamy do wsparcia. Wyjazd z darami planujemy na drugi tydzień marca.
9️⃣Istnieje możliwość wykupienia jeszcze pakietów startowych na miejscu na sali. Płatność gotówką 50 złotych.
Dokładny adres sali Sporty Walki Piła to Al. Wojska Polskiego 49b, 64-920 Piła. Wejście od tyłu, za ośrodkiem zdrowia orthos. Zrobimy kilka znaków jak do nas trafić, by nikt nie błądził.
Wielka prośba, by udostępnić ten post lub oznaczyć znajomych w komentarzu, którzy biorą udział. Chcemy dotrzeć z tą informacją do wszystkich uczestników. Z góry dziękujemy.
Dziękujemy Wam za to, że tak licznie zapisaliście się na 5 edycję. Cieszymy się, że jest tak duże zainteresowanie. Zrobimy wszystko, by każdy z lasu w niedzielę wrócił do domu z wielką satysfakcją.
Pilscy Patrioci